Firma

Dekoracje na ścianie

Dlaczego dekoracje ścienne są tak popularne? Stosujemy je w domu, w pomieszczeniach firmowych, w biurach, urzędach w bankach i wielu innych lokalach użyteczności publicznej. Ich popularność wynika z różnorodności produktów, ogromnych możliwości aranżacyjnych oraz łatwości aplikowania na ściany. Drukowane obrazy i naklejki na ścianę to właśnie te produkty, które stosowane są bardzo często z uwagi na dyskretny, ale rzeczywisty wpływ na wygląd pomieszczenia.

Obrazy do salonu i do kuchni to bardzo ciekawa dekoracja, która nie narzuca się tak mocno jak fototapeta, dlatego w tych pomieszczeniach jest bardzo chętnie stosowana do dekoracji. W salonie  lub w sypialni już urządzonej łatwiej jest dopasować obraz, zarówno tematycznie jak i wielkością. Musimy to robić ostrożnie i z namysłem, aby nie zburzyć już osiągniętego efektu. Obraz powinien być jedynie dopełnieniem całości aranżacji, chociaż w niektórych wypadkach może być przeciwwagą do niezbyt trafionych wyborów, których już nie da się zmienić.

Naklejki na ścianę to domena dekoracji kuchennych, chociaż nie stosuje się ich bezpośrednio na ściany. Lepiej jest nakleić je pod szybę, na gładkiej powierzchni lepiej wyglądają i są chronione przed woda lub zarysowaniem. Naklejki można aplikować na meblach lub sprzęcie kuchennym i w ten sposób uczynić kuchnie bardziej przyjazną. W pokojach mieszkalnych to raczej tylko w pokoju dziecięcym, na meble lub drzwi. 

Obrazy i naklejki na ścianę najlepiej drukować na zamówienie, dzięki temu otrzymamy produkt jedyny w swoim rodzaju z uwagi na duży wybór motywów. Jeśli do tego dodamy opcje drukowania z własnych zdjęć, to możliwości aranżacji są nieograniczone.